Хелпекс Антиколд Нео для детей № 6 пакет МовиКоличество в упаковке: 6 штук

Хелпекс Антиколд Нео для детей № 6 пакет Мови

ПроизводительМови
СтранаШвейцария
Цена: 103.10 грн.
Основное действующие веществоПарацетамол+
Доставка на дом
Доставка на почту
Бесплатная доставка
Обратный звонок
Состав
діючі речовини: парацетамол, левоцетиризину дигідрохлорид;1 саше по 2,5 г містить парацетамолу 320 мг, левоцетиризину дигідрохлориду 1,25 мг;допоміжні речовини: аспартам (Е 951), цукралоза, ароматизатор малиновий, кремнію діоксид колоїдний безводний, маніт (Е 421), бетанін (Е 162), цукроза.
Показания
Лікування симптомів, що виникають при гострих респіраторних вірусних інфекціях, грипі (для зниження підвищеної температури тіла, зменшення нежитю, зняття набряку слизової оболонки носа, вгамування головного болю, усунення ломоти у тілі).
Противопоказания
Підвищена чутливість до будь-якого компонента лікарського засобу, похідних піперазину в анамнезі. Захворювання крові (у т. ч. виражена анемія, лейкопенія). Тяжкі порушення функції печінки і/або нирок (кліренс креатиніну < 10 мл/хв). Вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм.
Способ применения и дозы
Дітям віком від 6 до 10 років: по 1 саше до 4 разів на добу. Інтервали між прийомами мають бути не менше 4 годин. Розчинити вміст саше у склянці гарячої води і випити. Рекомендована кількість води для розчинення порошку для дітей зазвичай становить об'єм, який дитина випиває за один прийом (100-200 мл).Не слід перевищувати рекомендовану дозу. Максимальний термін застосування без консультації лікаря - 3 дні. Подальше застосування можливе лише під наглядом лікаря.Діти. Лікарський засіб призначений для застосування дітям віком від 6 до 10 років.
Побочные эффекты
З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи свербіж, висип на шкірі і слизових оболонках, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок, мультиформна ексудативна еритема, синдром Стівенса - Джонсона, токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла).З боку нервової системи: сонливість, головний біль, підвищена втомлюваність, слабкість, астенія, тремор, судоми, парестезія, запаморочення, непритомність, дисгевзія. З боку психіки: порушення сну, агресія, збудження, безсоння, суїцидальні думки, галюцинації, депресія.З боку органів зору: порушення зору, нечіткість зору.З боку серця: посилене серцебиття, тахікардія.З боку нирок та сечовидільної системи: дизурія, затримка сечі.З боку органів слуху та рівноваги: вертиго.З боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до аспірину та до інших нестероїдних протизапальних засобів, задишка.З боку травного тракту: нудота, блювання, сухість у роті, біль у животі, діарея, запор, підвищений апетит.З боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатит.З боку ендокринної системи: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.З боку системи крові та лімфатичної системи: анемія, у т. ч. гемолітична анемія, синці чи кровотечі; сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі у серці); агранулоцитоз, тромбоцитопенія.З боку скелетно-м'язової системи: міалгія, артралгія.Загальні порушення: набряк, збільшення маси тіла