Гриппостад Блиц д/орал. раств. гран. 2.02 г  № 12 пакет СтадаКоличество в упаковке: 12 штук

Гриппостад Блиц д/орал. раств. гран. 2.02 г № 12 пакет Стада

ПроизводительСтада
Нет в наличии
Основное действующие веществоПарацетамол+
Доставка на дом
Доставка на почту
Бесплатная доставка
Обратный звонок
Состав
діючі речовини: парацетамол, аскорбінова кислота, кофеїн, хлорфенаміну малеат;1 стік-пакетик містить: парацетамолу 400 мг, аскорбінової кислоти 300 мг, кофеїну 50 мг, хлорфенаміну малеату 5 мг;допоміжні речовини: кислота лимонна безводна, натрію гідрокарбонат, натрію цикламат, сахарин натрію, повідон, рибофлавін натрію фосфат, тальк, лимонний ароматизатор "Evogran".Гранули для орального розчину.Основні фізико-хімічні властивості: білі або майже білі гранули, здатні до текучості без утворення агломератів або згустків.
Показания
Для полегшення симптомів застуди, таких як головний біль та біль у тілі, нежить і подразливий кашель, підвищення температури тіла.
Противопоказания
-Гіперчутливість до парацетамолу або до будь-якого з інших компонентів лікарського засобу;-тяжка ниркова недостатність;-дитячий вік (до 18 років);-вагітність;-грудне вигодовування;-печінкова недостатність;-синдром Жильбера (хвороба Мойленграхта);-вроджена гіпербілірубінемія;-синдром Дубіна-Джонсона;-сечокам'яна хвороба, спричинена оксалатами;-захворювання, пов'язані з накопиченням заліза (таласемія, гемохроматоз, сидеробластна анемія);-хронічне зловживання алкоголем;-пілородуоденальна обструкція та обструкція шийки сечового міхура;-закритокутова глаукома; -виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки;-гіпертиреоз;-аритмія (ризик збільшення частоти пульсу при тахікардії та екстрасистоли);-тривожні розлади.
Способ применения и дозы
Дорослим слід приймати по 1 пакетику 3 рази на день. Хворі з порушенням функції печінки і/або нирокПри лікуванні пацієнтів, які страждають від порушень функції печінки і/або нирок, пацієнтів із синдромом Жильбера, слід зменшити добову дозу, або збільшити інтервал між прийомами доз. У випадку тяжкої печінкової і/або ниркової недостатності застосування лікарського засобу ГРИППОСТАД® С БЛІЦ протипоказане.Вміст 1 пакетика всипати у склянку питної води - порошок розчиниться протягом однієї хвилини, навіть без перемішування. Після чого випити вміст склянки.Тривалість лікування визначається після консультації з лікарем.Діти. Не застосовується дітям (до 18 років).
Побочные эффекты
Класифікація небажаних ефектів за частотою: дуже часто (? 1/10), часто (? 1/100 до < 1/10), не часто (? 1/1000 до < 1/100 ), рідко (? 1/10000 до < 1/1000), дуже рідко (< 1/10000), невідомо (частота не може бути оцінена за наявними даними).З боку системи крові та лімфатичної системи Дуже рідко: зміни в гемограмі, такі як лейкопенія, нейтропенія, агранулоцитоз, тромбоцитопенія, тромбоцитопенічна пурпура, панцитопенія, апластична анемія; у разі застосування високиз доз - незначні утворення метгемоглобіну.З боку імунної системиДуже рідко: під час застосування парацетамолу повідомляли про важкі реакції гіперчутливості (набряк Квінке, респіраторний дистрес, пітливість, нудота, падіння артеріального тиску, які іноді призводять до недостатності кровообігу, а також анафілактичний шок).Невідомо: в окремих випадках мали місце бульозні шкірні реакції, такі як синдром Стівенса-Джонсона і токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла).З боку метаболізму Дуже рідко: підвищений апетит.З боку психікиДуже рідко: психотичні реакції.Невідомо: занепокоєння, безсоння.З боку нервової системиДуже рідко: дискінезія.Невідомо: заспокоєння, сонливість.З боку органів зоруДуже рідко: глаукома (закритокутова глаукома), порушення зору.З боку серцево-судинної системиНевідомо: аритмія, наприклад тахікардія.З боку органів дихання, грудної клітки та середостінняДуже рідко: респіраторні реакції гіперчутливості; у чутливих осіб парацетамол може викликати бронхоспазм. З боку травної системиЧасто: сухість у роті.Дуже рідко: шлунково-кишковий дискомфорт.З боку гепатобіліарної системиРідко: підвищення рівня печінкових трансаміназ (аспартатамінотрансфераза, аланінамінотрансфераза).Дуже рідко: тривале застосування високих доз або передозування може викликати пошкодження печінки.З боку шкіри та підшкірної клітковиниНечасто: алергічні шкірні реакції (еритематозні реакції або кропив'янка), які іноді супроводжуються підвищеною температурою (медикаментозна лихоманка) і ураженням слизової.Дуже рідко: серйозні шкірні реакції. З боку сечовидільної системиДуже рідко: розлади сечовипускання. При тривалому прийомі високих доз може розвинутися ураження нирок.