Кого кусають комарі

Кого кусають комарі

Літо, природа, річка та ліс у багатьох асоціюються з відпочинком. Але картину затьмарює нав'язливий комариний писк і укуси, які сверблять. І часто буває так, що разом відпочивають кілька людей, але один з них раз у раз плескає руками по окремих частинах тіла, намагаючись припинити комариний укус, а другий, обробляючись кількома укусами, цілком комфортно насолоджується відпочинком. Чому так відбувається?

Слід зазначити, що докучають нам і п'ють кров лише самки, самці ж харчуються виключно рослинною їжею. А самки вибіркові, тому що їм потрібно відкласти яйця з майбутнім потомством.

комаркусирует

Як вибирають "жертву" комарі? Вчені не прив'язують це однозначно до групи крові, як вважається. Але деякі сходяться на думці, що люди першої групи "залучають" комарів більше, ніж люди другої, третьої та четвертої групи.

Комарі чудово чують запахи. Групу крові вони визначають саме за запахом.

Але крім групи крові наша шкіра має й інші запахи, які приваблюють комарів і спонукають їх "причепитися" до людини. За вуглекислим газом, що видихається нами, комар знаходить свою "жертву" і чим дихання частіше, тим більше ймовірності привернути до себе комарину увагу. Також комарів приваблює запах поту та молочної кислоти, що виділяються при активному русі.

Крім усього іншого, комарі реагують на тепло нашого тіла і часто вважають за краще для укусу місця тепліше.

Для захисту від укусів є речовини, що пахнуть комарам неприємно. Ці речовини можуть бути абсолютно нешкідливі для людини, але вони відлякають навіть настирливих комах.

У наших аптеках ви можете придбати спреї та креми, браслети від комарів, а також засоби для полегшення сверблячки та зняття запалення після укусів.