Друга молодість суглобам

Остеоартроз

остеоартрозсуставів

Остеоартроз - захворювання, яке веде до порушення функцій суглоба, його подальшої деформації та втрати працездатності. Суглобовий хрящ стає менш еластичним та гладким, з'являються тріщини та пошкодження, а також зменшується захист кістки від навантаження. У результаті зниження виділення синовіальної рідини порушується ковзання суглобових поверхонь друг про друга, з'являється біль у суглобі (особливо під час руху). Згодом зменшується обсяг рухів, з'являється деформація суглобів.

Синовіальна рідина

Синовіальна рідина – це природний лубрикант, який знаходиться у суглобовій щілині. Це густа, в'язка рідина, що сприяє захисту суглобів при русі. Основною та важливою складовою синовіальної рідини є гіалуронова кислота. Гіалуронова кислота захищає клітини хряща від зношування та зменшує подразнення больових рецепторів.

Функція гіалуронової кислоти

Гіалуронова кислота створює покривний шар по всій внутрішній поверхні суглоба. Ця куля діє як в'язкопружний бар'єр, який захищає суглобові хрящі та синовіальну оболонку від механічного пошкодження, а також впливу вільних радикалів та інших факторів запального процесу. Так само гіалуронова кислота діє як мастило, ароматизатор і фільтр, який регулює рух клітин та великих молекул у суглобі.

Препарати, до складу яких входить гіалуронова кислота для внутрішньосуглобового введення:гквсуглоб

Остенил

Препарат Остеніл розроблений німецько-швейцарською компанією, світовим лідером із виробництва препаратів на основі гіалуронової кислоти. Ін'єкції Остеніл робляться у хворий суглоб раз на тиждень, але не більше 3 -5 ін'єкцій.

Остеніл Плюс – розробка германо-швейцарських фармацевтів. Особливість препарату полягає у високій концентрації гіалуронової кислоти, що дозволяє скоротити кількість ін'єкцій необхідних для ефективного локального лікування остеоартрозу до однієї та збільшувати інтервал між ними при показаннях повторного введення (на пізніх стадіях остеоартрозу).

Остеніл Тендон показаний для лікування болю та обмеженої рухливості при сухожильних розладах, спричинених надмірним навантаженням, стресом або травмою. Препарат сприяє ковзанню сухожилля та запускає процес фізіологічного відновлення.

Синовіум

Препарат, крім вмісту гіалуронату натрію, містить у собі хондроїтин сульфат - це глюкозаміноглікан, що входить до складу синовіальної рідини і виробляється хрящовою тканиною суглобів.

Артрум

Це моноін'єкція. Курс лікування, завдяки високій концентрації та великій молекулярній масі гіалуронової кислоти, складається з 1 застосування.

Вискосил

Показано для успішного відновлення суглоба після артроскопії. Препарат полегшує біль та покращує рухливість суглоба.

АртиЕйд

Препарат абсолютно біосумісний з організмом людини. Після введення виконує зв'язуючу та амортизуючу функції. Надійні клінічні показники доведено у багатьох дослідженнях. Також містить манітол – поглинач вільних радикалів, який допомагає стабілізувати ланцюги гіалуронату натрію.

У м. Миколаїв практикує лікар-травматолог, який тривалий час працює в цій галузі і добре знайомий із препаратами даної серії. Лікар кілька років використовує у своїй практиці широкий асортимент препаратів із вмістом гіалуронової кислоти і може дати консультацію щодо підбору необхідного препарату та кількості процедур. Контакти: Маханько Костянтин Миколайович 097-449-12-43

Препарати гіалуронної кислоти є лікарськими засобами, тому перед покупкою проконсультуйтеся з фахівцем. Лікування цими препаратами має проводити лікар!

Будьте здорові!