Гірудотерапія. Лікування медичними п'явками.

Гірудотерапія. Лікування медичними п'явками.

гирудотерапиялечениепиявками

Як ви ставитеся до лікування п'явками? Напевно, вам стало цікаво, що це і який від цього ефект, тому ви відкрили цю статтю.

При згадці про лікування п'явками деякі люди гидливо морщаться. Однак варто вивчити сам процес, як ставати зрозумілим, що це зовсім не так страшно. Так, лікування п'явками – це метод нетрадиційної медицини. Але чи ставатиме він від цього менш ефективним?

Лікувальна п'явка - особлива п'явка, яка вирощується на спеціальних біологічних фермах (а не ставкова, яку можна зустріти в деякій болотистій місцевості). Перед застосуванням п'явка, призначена для лікування, абсолютно "стерильна". Використовується вона, як і шприц, лише один раз – після процедури її умертвляють.

Механізм дії гірудотерапії полягає в наступному.

П'явка - несвідомий "голкотерапевт". Лікар, працюючи з п'явками, використовує техніку акупунктури, присмоктуючи її там, де розташовані рефлексогенні точки.

Лікувальний ефект ґрунтується на слині п'явки, що містить біоактивні речовини. Головний компонент – гірудин, він запобігає зсіданню крові та стимулює процес розсмоктування тромбів. Гірудин та інші біоактивні складові слини мають бактерицидну дію (вбивають хвороботворні мікроби), а також бактеріостатичну (не дають бактеріям рости та розмножуватися). Цим зумовлений протизапальний ефект. У слині п'явок також міститься гіалуронідаза - фермент, що дозволяє активним речовинам проникати глибоко в тканини організму - до 10 см. Він же руйнує сполучну тканину, тому сприяє розсмоктуванню рубців.

Лікувальний ефект від укусу п'явки триває і після процедури, коли з ранки сочиться лімфа, разом з якою виходять шлаки, проходить набряк та запалення.

Коли п'явки можуть допомогти? гірудотерапіяп'явки Гірудотерапія показана пацієнтам, які страждають на захворювання:

- офтальмологічними: запальні захворювання очей, глаукома, катаракта;

- серцево-судинної системи: ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, стенокардія, серцева недостатність, постінфарктний кардіосклероз;

- легких та верхніх дихальних шляхів: дихальна недостатність, хронічний бронхіт, пневмонія;

- шлунково-кишкового тракту: запори, хронічний холецистит та панкреатит, хронічний гастрит, виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки;

- урологічними: хронічний пієлонефрит, простатит, аденома передміхурової залози, імпотенція;

- гінекологічними: хворобливі менструації, фіброміоми, спайковий процес, гострі та хронічні захворювання матки та придатків, безпліддя;

- периферичної нервової системи: радикуліти, неврити, невралгії, гангліоневрити, поліневропатії;

- нервової системи та опорно-рухового апарату: поліартрити, міозити, наслідки травм хребта, кінцівок, поширений остеохондроз хребта, ускладнений грижоутворенням;

- хірургічними: варикозна хвороба вен нижніх кінцівок, гострий та хронічний тромбофлебіт, геморой, тріщини прямої кишки;

- алергічними: бронхіальна астма, кропив'янка, нейродерміт;

- Дерматологічними: фурункули, карбункули, інфільтрати.

Але, як і будь-яка медична процедура, гірудотерапія має свої протипоказання:

- алергія на п'явок;

- Наявність злоякісних пухлин;

- низький артеріальний тиск;

- вагітність (залежить від терміну);

- проблеми зі згортанням крові;

- анемія;

- тромбоцитопенія;

- психічні захворювання;

- туберкульоз у відкритій формі;

- виснаження від тривалої хвороби, операції або викликане іншими причинами.

На нашому сайті ви можете замовити п'явку медичну, вирощену на біофабриці у м. Львів. П'явки мають ветеринарне свідоцтво.

Історія гірудотерапії налічує понад два тисячоліття. Є легенда, що завдяки п'явкам вдалося завагітніти від Юлія Цезаря цариці Клеопатрі. Після цього навіть на стінах гробниць фараонів Єгипту почали з'являтися зображення п'явок.

На сьогоднішній день гірудотерапія вважається популярним методом для лікування людей.

Будьте здорові!