Препарати для зміцнення імунітету

Препарати для зміцнення імунітету

защитаотгриппа

Імунітет людини - це складна система, свого роду щит, що допомагає організму боротися із хвороботворними мікроорганізмами. Принцип дії імунної системи простий: вона захищає здорові клітини, упізнає та знищує чужорідні частки та мікроорганізми. Але якщо імунітет ослаблений, то ця система дає збій і тоді людина часто хворіє. Особливо цьому схильні наші діти. І відбувається це частіше у період сезонних застуд.

Як можна підтримати здоров'я дитини на цей період? Ефективним рішенням є вакцинація грипу. Вакцина захищає організм від актуальних у поточному періоді штамів грипу та дає специфічний імунітет. Крім того, вона полегшує протікання застуд та запобігає післязастудним ускладненням.

Але якщо у вас склалася така ситуація, що немає можливості вакцинуватися або закінчити вакцинацію від грипу вакциною - ви можете використовувати нижчеперелічені препарати для того, щоб все ж таки захистити себе і свою дитину.

Імунофлазід - випускається у формі сиропу. Має приємний смак і легко дозується. Добре підходить для профілактики та формування імунітету у дітей.

Лаферобіон - випускається у формі назального спрею, порошку для інтраназального введення та свічок для ректального застосування. Швидко всмоктується, минаючи шлунково-кишковий тракт. Зазвичай призначається для лікування таких захворювань, як грип, застуда, герпес та інших.

Назофрен - випускається у формі краплі-спрею для дітей та спрею для дорослих. Швидко всмоктуються, минаючи шлунково-кишковий тракт. Завдяки інтраназальному введенню добре підходить для профілактичних заходів.

Ергоферон - таблетована форма. Всмоктується з ротової порожнини. Має імуностимулюючу, протизапальну, імуномоделюючу, бактерицидну дію.

Аміксин - таблетована форма. Має безліч різних схем, які можна підібрати для різного віку та тяжкості захворювання або для профілактики.

Бронхо-Мунал - капсульна форма. Має доросле та дитяче дозування. Препарат тренує імунітет, готуючи його до можливої ​​зустрічі із "агресором". Під час прийому повного курсу дає стійкий терапевтичний ефект.

Протипоказаннями до застосування імуномодуляторів є аутоімунні захворювання, а також підвищена чутливість до компонентів препарату. Тому, перед прийомом препаратів для посилення імунітету, найкращим рішенням буде проконсультуватися зі своїм лікарем.

Підтримуйте імунітет правильно та будьте здорові!