Трохи про фенілпірацетам

Трохи про фенілпірацетам - діючу речовину препаратів Ентроп, Фенотропіл.

ентропенілпірацетам

У нашому повсякденному житті, щоб усе встигати, нам потрібно мати багато енергії. Робота, навчання, сім'я та хобі - все це має встигати людина, щоб жити повноцінним життям. І якщо все це нам вдається, то іноді, під час стресів або сильного навантаження організму потрібна допомога.

Для підвищення своєї продуктивності та працездатності людям доводиться приймати ноотропи. Найпоширеніший ноотропний препарат – фенілпірацетам. Він є стимулятором нервової системи людини. Спочатку цей препарат під назвою Фенотропіл випускався для підвищення витривалості та продуктивності радянських космонавтів. За допомогою фенілпірацетаму космонавтам було легко впоратися з тривалим стресом при роботі в космосі.

Які ж властивості фенілпірацетаму для людини і чим вона може нам допомогти?

- здатний покращити пам'ять, може запобігати наслідкам амнезії,

- зменшує тривогу, допомагає людині легше адаптуватися до незнайомої обстановки,

- знижує стомлюваність мозку, зменшує наслідки нестачі сну,

- Збільшує фізичну витривалість,

- Поліпшує загальну функцію мозку.

Відповідно, прийом фенілпірацетаму здатний помітно покращити ваше самопочуття, продуктивність праці та якість вашого життя. Але важливо пам'ятати, що цей препарат при неправильному прийомі може і нашкодити. Крім того, є ризик виникнення побічних ефектів, таких як:

- безсоння,

- Підвищення кров'яного тиску,

- головний біль,

- Зміна в настрої,

- Тривожність.

Тому рекомендуємо перед прийомом препарату проконсультуватися з лікарем. Прийом препарату краще розпочати з найменших доз, вказаних в інструкції, але точне дозування вам призначить лікар. Краще не встановлювати дозування самостійно.

Препарату Фенотропіл зараз немає на ринку України, але є його повний аналог - Ентроп. Це препарат із діючою речовиною – фенілпірацетам. Країна виробник – Латвія. Замовити Ентроп можна на нашому сайті.