Безкоштовна доставка до під'їзду, до офісу

Безкоштовна доставка до під'їзду, до офісу

Якщо у вас маленька дитина, якщо ви дуже зайняті на роботі, якщо ви хворієте і нікому сходити в аптеку, на допомогу прийде сайт "Таблетка". Будь-яке ваше "якщо" є причиною адресної доставки при замовленні від 900 грн.

доставкаоттаблеточек

Наші співробітники оформлять ваше замовлення до під'їзду або офісу за вказаною вами адресою в місті Миколаєві через будь-яку фірму, яка надає послуги кур'єра або адресну доставку.

А так само, якщо знаходитесь на лікуванні в стаціонарі або раптом ваші родичі потрапили до лікарні, а вас не відпускають з роботи, можна зробити замовлення на сайті і медикаменти доставлять прямо до відділення лікувального закладу на вказане прізвище.

Наша мета - покращення сервісу доставки предметів аптечного асортименту до масштабів європейського рівня та збереження працездатності, здоров'я та життя кожної людини!

Примітка: вакцини не підлягають адресній доставці. Відповідальність за правильне транспортування вакцини з аптеки до кабінету прищепи несе покупець. Рекомендуємо ознайомитись Правильне транспортування вакцин


Будьте здорові. Відділ маркетингу.