Порядок придбання вакцин

Порядок отримання вакцин із аптек.

Інтернет-сайт Пігулка веде попередній запис на вакцини, які відсутні в даний період.

Дії з боку клієнта:

1. Замовити потрібну Вам вакцину на нашому сайті, натиснувши кнопку <Купити>/<Забронювати> . Вказати прізвище, ім'я, по батькові та номер телефону (бажано прикріпленого до вайбера).

2. Коли оператор-сайту зв'яжеться з Вами щодо замовлення, підтвердьте , що Ви згодні на збереження замовлення в "Аркуш Очікування".

3. Якщо Ви побачили, що Вас додали у Вайбері до групи з ідентичним найменуванням препарату, відстежуйте нові дані. У цій групі буде інформація про вартість, терміни придатності та аптеки, які відпускатимуть препарат. Можна забронювати бажану кількість доз безпосередньо в аптеках. Бронювання проводиться шляхом передоплати повної вартості вакцини. При бронюванні в аптеці вам видадуть договір застави.

договірзаставафотоАдреси аптек в Миколаєві: м. Миколаїв, вул. -92, вул. Курортна, 7Д, тел. (0512) 41-96-43, вул. Океанівська, 32Б, тел. (0512) 59-38-61

Жителям інших міст, а також представникам медичних центрів, які бажають замовити кілька доз вакцин - бронювати вакцину необхідно он-лайн з операторами сайту за нашими телефонами з 9.00 до 16.00 щоденно.

4. Отримавши повідомлення у вайбер про надходження вакцини в аптеку, потрібно прийти та обміняти договір застави на касовий чек. Далі, кому потрібно, оформити вакцину на зберігання в аптеці або забрати і перенести вакцину на зберігання в кабінет для прищеплення амбулаторії, заздалегідь обговоривши це зі співробітниками закладу.

5. Забирати вакцину ОБОВ'ЯЗКОВО! на день вакцинації . Вдома НЕ ЗБЕРІГАТИ !

При покупці будь-якої вакцини в аптеках Умань, вам обов'язково видадуть Сертифікат якості!

Після того, як все пройшло вдало (а по-іншому бути не може), напишіть відгук про лікарський засіб та роботу сайту в закладці "обговрення", яка є при кожному препараті на нашому сайті! За відгук вам надішлють промокод на знижку!

вакцинаціямалыша

Дії з боку сайту:

1. Зідзвонюємося з клієнтом та озвучуємо, що препарату сьогодні в наявності немає. Пропонуємо зберегти замовлення в "Аркуш очікування".

2. Як тільки отримуємо точну інформацію про прихід препарату, формуємо групу у Вайбері та додаємо всі дані на замовлення з "Ліста очікування".

3. У групі Вайбера повідомляємо інформацію про терміни придатності, ціну та умови бронювання вакцини в аптеках.

4. Бронь зупиняється у тому випадку, коли всі вільні дози вакцини продані.

5. При надходженні вакцини в аптеку, надсилаємо повідомлення у вайбер.


Відділ маркетингу.