Подарунки від Пігулки

Подарунки від Таблетки.

Фото1

У наш нелегкий час, у якому немає стабільності, і все менше довіри в людях, є причини для радості та оптимістичного настрою. Прикладом може бути те, що наша мережа "Таблеточка" - одна з небагатьох установ, яка взяла на себе відповідальність за забезпечення населення якісними сертифікованими вакцинами європейських виробників.

фото2

Тішить і те, що багато батьків не залишилися осторонь і стали нашими союзниками у боротьбі із загальною проблемою. Найнебайдужніші наші клієнти залишили теплі відгуки на нашому сайті, за що ми їм дуже вдячні. Як і було обіцяно, перші десять авторів відгуків отримають подарунки. Ними стали Бологіна Юлія, Амірян Світлана Сергіївна, Цихоцький Ростислав, Сушко Світлана Вікторівна, Тетяна, Груба Катерина Петрівна, Жукова Ольга, Бойко Єлизавета Вікторівна, Васильєва Катерина, Ольга Сергіївна Якименко.

Вітаємо!

Фото3

Співробітники альянсу "Таблеточка" і в майбутньому гарантують якісне обслуговування з любов'ю та турботою про своїх клієнтів. Усіх з наступаючими святами Нового року та Різдва!

Колектив сайту "Таблетка" .

Ще три подарунки знайшли своїх переможців.

три подарка

Колектив альянсу Таблеточка вручив ще три подарунки за найкращі відгуки на сайті. Тепер це були відгуки про вакцину Тетраксим. Наші клієнти поділилися враженнями про те, як їхні діти перенесли вакцинацію. Нам та нашим партнерам цікавий зворотний зв'язок з Вами. Замовивши у нас на сайті і купивши в аптеці будь-який препарат, залиште відгук про те, чи допоміг вам препарат, були негативні реакції або тільки позитивні. Чи сподобалася Вам робота сайту та аптеки, якщо не сподобалася, теж пишіть, врахуємо та виправимося.

З найкращими побажаннями, колектив сайту Таблеточка.