Транспортування вакцин

Правильне транспортування вакцин

Для придбання вакцини Вам потрібно зробити замовлення на нашому сайті. Далі Вам має передзвонити наш оператор та підтвердити замовлення. Якщо потрібний препарат є в наявності, можна відразу оплатити в аптеці і далі оформити його на зберігання або транспортувати в кабінет для прищеплення амбулаторії. Якщо препарату немає, з появою відомостей про наявність вакцини, ми повідомляємо Вайбер .

Реалізацією вакцин займаються наступні аптеки "Таблетка" нашої мережі в Миколаєві:

термобоксгледер

- вул. Миколаївська, 22/1 тел. (0512) 670792 (напроти Дитячої лікарні),

- вул. Океанівка, 32/Б тел. (0512) 593858 (Артема),

- пр.Центральний, 63 тел. (0512) 581628 (Пушкінське кільце)

- вул. Курортна, 7Д тел. (0512) 419643 (аптека на тролейбусній зупинці).

Для того щоб безпечно транспортувати вакцину, вам знадобиться спеціальна сумка з холодоагентом. Надмірна спека або мороз негативно позначаються на придатності вакцини. Оптимальна температура транспортування та зберігання – від +2 до +8 градусів за Цельсієм.

"Сумку-холодильник" Ви можете взяти у нас в оренду, забронювавши за день до того, як збираєтеся забрати вакцину, так само можна придбати її в нашій аптеці або домовитися про надання Вам термобоксу в кабінеті для прищеплення амбулаторії сімейного типу, в якій Ви уклали договір про пров. медичної допомоги.

Транспортування вакцини з аптеки до кабінету щеплення має бути здійснено в найкоротші терміни. Тривале перебування таких препаратів поза вказаним температурним інтервалом - перериває "холодовий ланцюжок", температурний режим вважається порушеним і таку вакцину використовувати заборонено.

Також ми надаємо послугу зберігання куплених у нас вакцин до необхідного терміну (вартість 1 грн - добу).

Вакцинуйтеся правильно і будьте здорові !