Купити вакцину від грипу

Купити вакцину від грипу.

Купуйте вже сьогодні вакцину від грипу в наших аптеках! Мережа "Таблеточка" одержала обмежену кількість доз Джисі флю. Реєстрація №UA/16223/01/01 від 09.08.2017. Наказ №920 від 09.08.2017. Показана дорослим та дітям з 6-ти місяців. Щорічна вакцинація знизить ризик захворювання на вірус та ускладнень після нього.

Щорічні щеплення.

вірус грипу 2018Кожен рік вакцини адаптують для боротьби з новими вірусами грипу, які, як очікується, будуть найбільш поширені в наступному сезоні. Тому, якщо Ви торік отримали вакцину проти грипу, то цього року вам все ще потрібне нове щеплення. Те саме стосується дітей. Єдиним найкращим способом захисту від грипу є вакцинація щороку. Жовтень чи листопад – найкращий час для вакцинації проти грипу. Потрібно близько двох тижнів, щоб організм виробив імунітет після отримання вакцини проти сезонного грипу.

Опитування, до якого увійшли 2060 дорослих американців, було проведено Knowledge Networks для Дитячої лікарні CS Mott в університеті Мічигану в кінці липня і початку серпня., показав, що 65% батьків планують цього року прищепити своїх дітей до 5 років. Це на 47% більше, ніж у минулорічному опитуванні.

Будьте здорові!

Відділ маркетингу.