Остеохондроз. Довір лікування природі.

Остеохондроз. Довір лікування природі.

Один з канонів східної медицини говорить: "Людина настільки може почуватися молодою і здоровою, наскільки молодо і здорово почуваються її суглоби" . І не дарма представники такого напряму субкультури, як йога, насамперед приділяють увагу кістково-суглобовому апарату, адже звідси і легкість ходи, і струнка постава, і плавність та краса рухів.

остеохондрози1

Захворювання опорно-рухового апарату, зокрема остеохондроз та остеоартроз, на даний час стали дуже поширеними. А виною всьому малорухливий спосіб життя людини, яка проводить основну частину часу біля комп'ютера, на дивані перед телевізором, сидячи на робочому місці. Крім того, причинами розвитку хвороб суглобів можуть послужити носіння сумки на одному плечі, важка фізична праця, особливо у похилому віці. Підйом ваг може спровокувати порушення хрящової тканини. Внутрішні причини можуть бути спадковість, неправильне харчування, що призвело до надмірної ваги, гормональні зміни в організмі, постійні стреси; до зовнішніх відносяться всілякі травми, сон на м'яких ліжках, а також шкідливі звички.

Остеохондроз - це дуже підступне захворювання, яке часто не має певної симптоматики. А розвивається він приблизно так.

остеохондрози2

На початку процесу змінюється внутрішня структура хрящової тканини, таким чином вона втрачає свою еластичність. Її форма змінюється і зменшується, але, як кажуть, "святе місце порожнім не буває", і на територію, що звільнилася, посягає кісткова тканина, що скорочує міжхребцеву відстань і повністю дестабілізує роботу ураженої ділянки хребта.

Як же убезпечити себе від таких проявів? Насамперед, після трудового дня, проведеного сидячи за комп'ютером, займіться фізичними вправами. Ходьба та плавання – це перші рекомендації. Так само корисний масаж, але не в гострий період захворювання. Він покращує кровопостачання, нормалізує тонус м'язів та знімає їх перенапругу. Фізіотерапія також приносить полегшення, особливо при хронічних болях. З її допомогою можна досягти поліпшення мікроциркуляції в ураженій ділянці.

Але на першому місці стоїть, як завжди, профілактика. Краще заздалегідь убезпечити себе від цієї недуги, ніж потім її лікувати. Тут я хочу зупинитися на двох препаратах, якими останнім часом найчастіше цікавляться відвідувачі нашого сайту та клієнти, які звертаються до стаціонарних аптек альянсу "Таблеточка".

Аюрведичний лікарський засіб "Артрохілс" складається тільки з рослинних компонентів, а також олії гхі. За допомогою цього препарату можна знизити больовий синдром, покращити трофіку хрящової тканини, рухливість суглобів. Він уповільнює дегенеративні зміни та стимулює процеси відновлення кісткової та хрящової тканини. Проведені дослідження підтвердили, що "Артрохілс" контролює природні реакції в організмі та підтримує здорове функціонування нервів та тканин.

Фахівцями Національного фармацевтичного університету була розроблена унікальна формула препарату, що містить комплекс активних компонентів, які благотворно впливають на хрящову тканину. Компанія "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод" ця розробка була втілена в життя, що призвело до появи медичного засобу "Глюквамін". Він рекомендований при хронічних процесах, які призводять до деструктивних змін хрящової тканини. Глюквамін її відновлює, покращує рухливість суглобів, знімає запалення.

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

Ігор Проценко, за матеріалами інтернет- та друкованих видань