Простатит – не вирок

Простатит – не вирок.

яйця

До працівників нашого аптечного альянсу "Таблетка" часто звертаються пацієнти з проханням допомогти впоратися з простатитом. Спробуємо відповісти відразу на кілька питань, що вас цікавлять, і визначитися у виборі ефективних медикаментозних засобів.

Отже, що таке простатит? Це запальне захворювання простати, передміхурової залози, що є другорядною частиною чоловічих статевих органів. Згідно з даними офіційної статистики, хвороба ця досить поширена: 32% чоловіків старше 25 років страждають від простатиту, 41% - старше 40 років, 55% - старше 50 років.

У минулі роки, років приблизно 30-40 тому, серед лікарів існувало визначення "обличчя простатика", тобто похмура і похмура фізіономія. А причина була проста до банальності - на той час цю недугу вважали практично невиліковною і веде до імпотенції. Зараз наука взагалі та медицина зокрема пішли далеко вперед і не так похмуро.

Основними причинами захворювання є потрапляння інфекційних контрагентів у передміхурову залозу, порушення циркуляції крові через сидячий спосіб життя, надмірну вагу тощо. Крім того, у списку причин – часті переохолодження, низька фізична активність, нерегулярне статеве життя.

Із цим усім можна успішно боротися. Окрім медикаментозної терапії, до якої ми повернемося наприкінці цієї статті, потрібно змінити свій спосіб життя, займатися спортом, упорядкувати своє "сексуальне тло", обмежити, а при необхідності і виключити вживання алкогольних напоїв. Велике значення набуває дотримання дієти. У свій раціон необхідно включити продукти, що містять цинк, флавоноїди, жирні кислоти, вітаміни, а саме - морепродукти, у тому числі жирну рибу (мінімум раз на тиждень), гарбузове насіння, злаки, горіхи, сочевицю, овочі та фрукти. Необхідно відмовитися від страв та приправ, що мають пекучий пряний смак, а також від копченостей. Важливо боротися з переохолодженнями, що послаблюють захисні функції організму, та запорами, що порушують кровообіг у простаті.

дедулька

Що стосується лікарських засобів, то тут ми зупинимося на двох із них, саме вони найчастіше фігурують у запитах наших клієнтів, мають у них максимальний попит. І хоча вони містять абсолютно різні діючі речовини, проте обидві ефективно справляються з лікуванням простатиту.

Фармакологічна дія препарату Вітапрост заснована на органотропному впливі простатилену, який покращує трофіку передміхурової залози та відновлює її функції. Спостерігається ефект нормалізації мікроциркуляції та гемостазу, тонус м'язів сечового міхура приходить у норму, зникає застій секрету, підвищується імунітет. Завдяки застосуванню у свічках, пройде печінковий бар'єр і діюча речовина потрапляє безпосередньо в кров'яне русло.

Унікальний фітопрепарат Вітоманхілс розроблений аюрведичними фахівцями для представників сильної половини. Аналогів за складом просто немає. Крім ефективного лікування простатиту за рахунок посилення кровообігу в передміхуровій залозі та усунення в ній застійних явищ, він підвищує рівень тестостерону, зміцнює потенцію, збільшує кількість сперматозоїдів, що сприяє більшій ймовірності запліднення яйцеклітини.

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

Ігор Проценко, за матеріалами інтернет- та друкованих видань