Переможіть "поганий" холестерин.

Переможіть "поганий" холестерин.

В даний час дуже часто можна почути в розмові між людьми, що слід стежити за рівнем холестерину в крові і для цього пацієнти використовують різні препарати та методики.

Для початку слід розглянути питання, а що таке "холестерин" і чи весь він небезпечний для організму? Отже, холестерин - це органічна речовина, вироблення якої відбувається в людській печінці, тобто він з'являється в організмі та природним шляхом. Крім того, він надходить і з деякими харчовими продуктами – жирне м'ясо та субпродукти, олія, яєчні жовтки тощо. Укрові холестерин не розчиняється, а "подорожує" кровотоком з певними переносниками - ліпопротеїнами. Ліпопротеїни високої щільності - це "хороший" холестерин, який бере участь у клітинному будівництві, синтез гормонів, вітаміну D, жовчних кислот, що знешкоджують жири в тонкому кишечнику. Ліпопротеїни низької щільності утворюють атеросклеротичні бляшки, які прилипають до стінок кровоносних судин, через що серцевий м'яз забезпечується недостатньою кількістю кисню та іншими поживними речовинами.

картинка1

Що можна порадити для того, щоб знизити рівень "поганого" холестерину? Потрібно обов'язково стежити за масою свого тіла (0,5 кг зайвої ваги збільшує рівень холестерину на 2 одиниці). Якщо не виходить виключити з раціону жирну їжу, її потрібно хоча б обмежити. Наприклад , приймайте в їжу яєчні білки, оскільки тільки жовток є джерелом ліпідів. У ключайте в свій раціон такі продукти: боби (у тому числі горох, що містить сапоніни), фрукти (насамперед яблука, що виробляють, завдяки пектину, жирні кислоти з холестерину), морква, лляне насіння (3 чайні ложки на день через 3 місяці) прийому знижують рівень холестерину на 10%), часник, зелений чай, горіхи.

Останнім часом широкого поширення набув червоний ферментативний рис, що має величезний успіх у китайській народній медицині. Він виходить шляхом обробки звичайного рису грибками роду Monascus, внаслідок чого утворюється пурпуровий пігмент, що забарвлює продукт яскраво-червоний колір. Доведено, що в процесі цього синтезується органічна речовина монаколін К - природний аналог лікарського препарату "Ловастатин", що успішно бореться з поганим холестерином.

(картинка2)

На основі екстракту червоного ферментативного рису у поєднанні з целюлозою, мікроелементами та вітамінами, було розроблено лікарський препарат "Артеринорм", який випускається італійською компанією "Біодує". Він дозволяє ефективно знизити рівень крові ліпопротеїнів з низькою щільністю, що сприятливо впливає при таких захворюваннях, як атеросклероз, гіпертонія, серцева недостатність та ін.

БУДЬТЕ ЗДОРОВИ ! _ _ _ _

Ігор Проценко, за матеріалами інтернет- та друкованих видань.