Щоб не свербіли укуси.

Щоб не свербіли укуси.

Щороку ми переживаємо справжню навалу комарів. Вдень, поки світить сонце, ще нічого, а надвечір вони просто хмарами рояться. Як би не мазався , не захищався від них, все одно кусають. Дуже чутлива до комариних укусів шкіра, починає сильно свербіти і навіть опухає. Пропоную всілякі засоби, які допомагають позбутися цих неприємних відчуттів. Про них допоможуть і за інших укусів - мошок, ґедзів, оводів. Всі рецепти безпечні і діють швидко .

комарикАлина

Рецепти:

1. Розітріть в кашку лист подорожника і прикладіть до сверблячого місця. Можна обв'язати бинтом. Як підсохне, змініть компрес.

2. З орвітом стеблинки кульбаби і змастіть укус молочним соком. Цей засіб також допомагає позбутися бородавок.

3. У візьміть кілька листочків м'яти, подрібніть і накладіть на місце, що свербить, прив'язавши бинтом.

4. При множинних укусах і сильному свербіні шкіри допомагає відвар коренів петрушки: 2ст . ложки подрібнених корінців на склянку води, відварити 5 хвилин|мінути|, остудити, процідити і змащувати шкіру.

подорожникомарик

5. До шкірну алергію на укуси комах добре знімають квітки пижми. Їх розтерти в кашку, змішати з теплою водою, дати настоятися півгодини та обмазувати шкіру, прикриваючи марлевою серветкою. Можна зробити відвар (склянку квіток на 2л води) і влити його в прохолодну ванну, полежати в ній півгодинки. До шкіри заспокоїться, свербіж і запалення пройдуть.

6. Якщо жодних з цих рослин під рукою немає, змішайте питну соду з водою до стану густої кашки і нанесіть на шкіру. З ода швидко знімає запалення, але часто її використовувати не можна, вона сильно сушить шкіру.

одуванчикомарик

7. Про воду і ґедзі не просто протикають шкіру, а розрізають її, ранка виходить великою, в неї легко занести інфекцію. У таких випадках прикладайте до шкіри шматочки цибулі – він і продезінфікує, і зніме свербіж.

За матеріалами друкованих видань.

Про маркетинг.