Здорове та ефективне схуднення

Здорове та ефективне схуднення

жидкийкаштанпохудение

Рідкий каштан - це не каштан і він зовсім не рідкий. Це великі ягоди гуарани. Плоди гуарани схожі на кавові зерна. Гуарана містить кофеїн, так само як і зерна кави, але вдвічі більше. Порошок гуарани як харчова добавка є хорошим стимулятором.

Рідкий каштан останнім часом зійшов на п'єдестал лідируючих засобів боротьби з зайвою вагою. Його чудодійні властивості були ретельно вивчені вченими і знайшли широке застосування і в медицині, і дієтології. Цей продукт вважається універсальним засобом для схуднення, оскільки він не має негативних наслідків для функціонування організму.

Дієтологи не знайшли у прийомі цього препарату нічого небезпечного. На їхню думку, рідкий каштан показаний тим людям, які постійно страждають від синдрому хронічної втоми чи занепаду сил. Це препарат є досить потужним енергетиком, який допоможе людині відновити сили і знову відчути себе бадьорим і енергійним. Енергетик збільшує ефективність занять спортом більш ніж на 20-25%, але рекомендують не перевищувати денну дозу препарату. Є кілька міфів про Рідкий каштан:

Міф перший: " рідкий каштан здатний знищувати жирові клітини ". Лікарі спростовують цей вислів. При схудненні змінюється обсяг жирової тканини, але не кількість.

Міф другий: " Імуномодулюючі властивості препарату ". Гуаранін за впливом на організм схожий на звичайний кофеїн, але при застудному захворюванні лікарі не радять зміцнювати імунітет чашкою кави.

Будьте відповідальні до свого здоров'я.

Будьте здорові та красиві.

Відділ маркетингу.