Разом з Гептралом

Разом з Гептралом

Програма Підтримки Пацієнтів РАЗОМ дозволяє отримати персональну 30% знижку будь-якому пацієнтові, якому лікар призначив препарат Гептрал.

гепоторол карточныйУмови акції:

Знижка надається на покупку з 1 по 9 упаковки.

Скористатися цією пропозицією можуть власники картки програми "Разом". Картку Пацієнта видає лікуючий лікар. При видачі картка не активна. Активувати її можна тільки в аптеці, яка бере участь в Програмі Підтримки Пацієнтів "Разом", при першій покупці препарату !

Для отримання знижки при кожній покупці препарату необхідно пред'являти картку. Знижка 30% надається на покупку з 1-го по 9-ю упаковки.

Пред'явникам карток програми РАЗОМ у аптеках мережі

"планшет"

* надається знижка у розмірі 30% на лікарські засоби Гептрал порошок для ін'єкцій 500 мг 5 мл №5 та Гептрал таблетки 500 мг №20, №10 при придбанні від першої по дев'яту упаковки.


гепоторал карточный

Як можна отримати Картку Програми Підтримки Пацієнтів РАЗОМ?

Неактивну Картку Пацієнта видає лікар або фармацевт в аптеках-учасницях Програми Підтримки Пацієнтів РАЗОМ.

Перелiк аптек, які беруть участь у Програмі, пацієнт може дізнатися у оператора гарячої лінії 0 800 50 13 38 (дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів на території України безкоштовні).

Картка Пацієнта при видачі не активна. Активація Картки Пацієнта можлива тільки в аптеках-учасницях Програми Підтримки Пацієнтів РАЗОМ при першій покупці препарату Програми.

hepotoral alcotras

Телефон Альянсу

"планшет"

(073)026-35-26; (050)839-80-52; (097)452-30-68