Шановні клієнти інтернет-аптеки "Таблетка"!

  З метою максимальної зручності отримання Ваших замовлень ми пропонуємо різноманітну форму доставки медикаментів, предметів медичного призначення, косметичних засобів, дитячого харчування, мінеральної води тощо. Весь асортимент нашої аптеки доставляється з аптек, що співпрацюють з нами, та зберігається відповідно до вимог Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

 ЗАМОВЛЕННЯ

оформлення замовлення

  Клієнти інтернет-аптеки "Таблетка" можуть оформити замовлення двома способами:

- електронний (приймається цілодобово на нашому сайті);

- усний (його Ви можете зробити, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті, у будні з 9-00 до 18-00).

  Під час оформлення замовлення відвідувач може зареєструватися , надавши свій e-mail. У цьому випадку ми будемо надсилати Вам на пошту (не частіше 1 разу на місяць) нагадування про акції та розпродажі, а також надішлемо персональний промокод для отримання додаткової знижки.

  Після розміщення Вашого замовлення на сайті або замовлення за телефоном, вам передзвонить оператор для підтвердження замовлення та уточнення деталей доставки або самовивезення, зручного часу та місця отримання.

  Обробка замовлення

  Замовлення, оформлені клієнтами інтернет-аптеки "Таблетка", обробляються в наступні терміни:

- оформлені в понеділок-п'ятниця з 00-00 до 17-00  підлягають обробці в цей же день, після чого клієнт повідомляється про час підготовки, відправлення та отримання замовлення;

- оформлені у понеділок-четвер з 17-00 до 24-00  підлягають обробці наступного дня;

- оформлені з 17-00 п'ятниці до 24-00 неділі  обробляються у понеділок.

Робота інтернет-аптеки у святкові дні відбувається у черговому режимі, встановленому керівництвом.

 

СПОСОБИ ДОСТАВКИ

1 . Самовивіз. Даний спосіб отримання оформленого замовлення можна здійснити у м. Миколаїв в аптеках Уманя.

2. Кур'єрська доставка по м. Миколаєву.  Дана послуга обумовлюється в індивідуальному порядку. Послуги кур'єра виконує фірма, яка надає послуги кур'єра.Не Аптека.

3. Доставка транспортною компанією "Нова Пошта" .

Доставка "Новою Поштою" є платною. Вартість доставки варіюється в залежності від розташування Вашого населеного пункту, за тарифами нової пошти .

Терміни доставки по Україні складають від одного до трьох днів .

Вартість доставки замовлення покладається на отримувача. 


Якщо вартість замовлення перевищує 1500 грн. - Доставка за рахунок сайту, виключаються вакцини та акції позиції.

Всі замовлення упаковані в непрозорі пакети або коробки, і ніхто не знатиме, що Ви замовили у "Таблеточці". Після відправлення Вашого замовлення оператор зв'язується з Вами, повідомляє номер товарно-транспортної накладної, за яким Ви можете відстежити стан доставки та місцезнаходження вантажу. Можливі такі схеми доставки:

1) До відділення - тобто Ви забираєте Ваше замовлення у відділенні "Нової Пошти" у Вашому населеному пункті.

2) До дверей - Ваше замовлення буде доставлено за вказаною адресою, для чого потрібно погодити з оператором точну адресу у Вашому населеному пункті. Адресна доставка здійснюється фірмою, яка надає кур'єрські послуги. Послуга оплачується додатково та покладається на отримувача.

  Примітка: тимчасово до Криму доставки не здійснюються.

 

4. Доставка транспортною компанією "TMM Express" із збереженням холодового режиму.

Ми налагодили контакт з транспортною компанією, яка гарантує збереження холодового ланцюга при доставці в інші міста вакцин та інших препаратів, які потребують спеціальних умов зберігання та доставки.

Перевізник "TMM Express" надає погодинний графік температурного режиму, за якого доставлялася посилка від пункту відправлення до пункту отримання. Звіт надається на прохання одержувача наприкінці шляху.

Вартість такого способу доставки вища за звичайний. Розрахунок проводять співробітники компанії-перевізника індивідуально кожному за клієнта. Для тих, хто хоче оформити доставку вакцин перевізником "TMM Express", буде вигідніше оформити оптове замовлення, створивши групу батьків вашого міста, яким теж потрібна вакцина.

5. Доставка транспортною компанією "Автолюкс",  транспортно-експедиційною службою "Нічний ескпрес".

  Якщо у Вашому місті немає відділення кур'єрської служби "Нова пошта", то можлива доставка за допомогою вищезгаданих компаній.

  ПРИМІТКИ З ДОСТАВКИ ЗАМОВ ТРАНСПОРТНИМИ КОМПАНІЯМИ:

- Не підлягають пересиланню препарати, що відпускаються за рецептом, якщо від клієнта не надійшла копія відсканованого рецепту, виписаного на його ім'я або його родича.

- Товари, що вимагають перевірки якості у присутності покупця – тонометри, глюкометри, інгалятори, молоковідсмоктувачі, масажери, небулайзери – за допомогою транспортних компаній доставляються, перевірка їхньої цілісності та працездатності здійснюється в момент отримання, згодом претензії НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ!

- Заборонено пересилання препаратів для наркозу,   кодеїновмісних, міорелаксанти, антидепресанти, транквілізатори, протиепілептичні, рецептурне снодійне!

 Дані групи препаратів відпускаються в наших аптеках міста Миколаєва, за наявності відповідних документів.

- Транспортування термолабільних препаратів обумовлюється індивідуально відповідно до вимог Державної служби України лікарських засобів та контролю за наркотиками.

- З міркувань безпеки спиртовий розчин йоду, розчин діамантової зелені (зеленка), перекис водню у скляних флаконах, а також камфорна олія, рицинова олія, леткі сполуки (формальдегід, аміак, етиловий спирт), антисептики у скляній тарі – не доставляються.

СПОСОБИ ОПЛАТИ

1. Готівкою в аптеці. Цей вид оплати можливий при отриманні замовлення безпосередньо в аптеці шляхом самовивезення.

2.  Повна передплата шляхом переказу на картку "Приватбанк". Враховуйте комісію банку. Комісія за переказ грошей покладається на замовника-отримувача.

 Ви отримуєте 16-тизначний номер рахунку картки банку, робите переказ або через термінал самообслуговування "Приватбанку" або через банківську касу, отримуєте відповідний чек, який і буде Вашим гарантом безпеки наших угод. Якщо Ви зареєстровані у системі "Приват 24", то Ви зможете переказати на наш рахунок оплату, не виходячи з дому.

  Примітка: якщо Ви передумали і вирішили скасувати замовлення, але вже його сплатили, повідомте нам про це негайно. Повернення здійснюється на ту саму картку, з якою раніше здійснювалася оплата. Повернення коштів може становити до 14 днів!

 

3. Безготівковий розрахунок. Цей спосіб призначений для юридичних осіб і здійснюється згідно з підписаним договором та виставленим рахунком з переказом коштів на розрахунковий рахунок нашої інтернет-аптеки.

  Шановні клієнти інтернет-аптеки "Таблетка"! Наша мета – покращення якості нашого сервісу доставки для Вашого комфорту та здоров'я!

 

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!